»
»
»
Репетитор англійської мови – Анастасія О.

Рейтинг:


Ставка:

250 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Місто:


Освіта:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2015)

Ступінь:

Бакалавр

Рівні:

Шкільна програма 10-11 класи, TOEFL, IELTS, Розмовна мова, Ділова та бізнес мова, Репетитор для початківців, Граматика, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця занять:

В учня:

По скайпу:


Про себе:

Англійська була моєю пристрастю ще зі шкільних років. Саме тоді я почала займатися репетиторством з дітками, і це приносило мені масу задоволення. Для того, щоб розвивати те, що виходило в мене найкраще, я поступила на кафедру Перекладознавста і Контрастивної Лінгвістики імені Григорія Кочура, яка дала мені важливе підґрунтя для професійної діяльності вчителя та перекладача. По закінченню навчання, я стажувалась протягом 8 місяців в Швейцарії, де здобула важливий досвід живого спілкування. Повернувшись в Україну, я продовжила займатись тим, що приносить найбільше задоволення мені та користі іншим - викладанням англійської.
Сьогодні я викладаю бізнес англійську в групах (мої клієнти - це такі компанії, як Техніка для Бізнесу, Комп'ютерний Всесвіт, Соціологічна агенція "ФАМА", та інші), англійську по скайпу та займаюсь з дітками, а також є головою навчального відділу онлайн школи вивчення англійської для іноземців EE4U. В основному я займаюсь з учнями по скайпу, адже це економить час на доїзд та дозволяє комфортно вчитись з дому; виїжджаю на групові заняття в офіс.
Я викладаю такі курси, як
-> General English
-> Speaking English
-> Business English
-> або ж курс, розроблений згідно з Вашими потребами та бажаннями
Щоб заохотити своїх учнів до систематичних занять, я пропоную пакети уроків - 4, 12 та 16 уроків. Звичайно, що від кількості занять залежить знижка =)
Я обожнюю мови. Крім англійської я вивчала німецьку та польську, на даний момент вчу французьку по скайпу (intermediate) та іспанську самостійно (elementary), тому я чудово розумію своїх учнів, а також специфіку навчання по скайпу і для вчителя, і для учня. Для кожного з них, і для груп, і для індивідуальних занять, я знаходжу індивідуальний підхід, визначаю програму та надаю всі матеріали.
Мої учні мають можливість безкоштовно пройти тест на визначення рівня, який є основою для особистої програми. До того ж, я знаю на скільки важливою є самостійна робота учня, адже в поєднанні з нею виходить найкращий результат, тому я розробила програму для самостійного вивчення англійської (розмовні відео, тематичні та граматичні відео в поєднанні з вправами). Всі мої учні отримують безкоштовний доступ до програми.
Я люблю і хочу ділитись своїми знаннями з іншими, для того, щоб зближувати їх з омріяними подорожами, роботою, особистим розвитком чи просто вільним спілкуванням англійською. На своїх заняттях я намагаюсь мотивувати, надихати та додавати впевненості своїм учням, адже вивчення мови - це завжди позитивний досвід!
Я з радістю відповім на всі Ваші запитання, допоможу порадою та поділюся пристрастю до мов!

✓ Виїжджаю до учнів на корпоративне навчання (групи)
✓ Індивідуальні заняття по Скайпу

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Розмовна мова, Ділова та бізнес мова

Займаюся з Анастасією більше трьох місяці. Стартували ми з мого Pre-intermediate рівня… зараз в мене Intermediate)) До цього довгий час займалася самостійно з допомогою різних програм/додатків, але реально три місяці занять з Анастасією дали значно більший результат ніж рік самостійних занять і зараз я вже дивлюся відео англійською мовою рівня intermediate і розумію 70-100% почутого! ))) І цим я дуже задоволена! Хоча ще три місяці назад я могла зрозуміти з того в кращому випадку 1-2 слова. Заняття проходять в позитивній і доброзичливій атмосфері – це допомагає бути впевненішою в своїх силах і зникає бар’єр/страх у спілкуванні англійською мовою. Анастасія чітко розуміє, що всі ми різні і по-різному сприймаємо інформацію. Мені дуже подобається, що формуючи план занять, вона враховує всі індивідуальні побажання. Анастасія не тільки навчає англійської мови – вона ще й мотивує і надихає займатися нею щоденно. Завдяки її рекомендаціям моя індивідуальна робота стала також більш результативною. Я рекомендую Анастасію як відповідального, професійного і життєрадісного тренера!

Показати все

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 23.04.2018


Англійська мова, TOEFL, IELTS, Ділова та бізнес мова

Шукала репетитора з англійської мови для співробітників своєї компанії. Викладач, якого Ви нам підібрали, одразу дуже сподобалась. Педагог має високий рівень знань та легко знаходить спільну мову з людьми. Займаємось і зараз. Щиро дякую за допомогу.

Показати все

Олена (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 29.03.2018


Коротка інформація про репетитора

Анастасія О. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:
  1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Шкільна програма 10-11 класи
  • TOEFL, IELTS
  • Розмовна мова
  • Ділова та бізнес мова
  • Репетитор для початківців
  • Граматика
  • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
  • Рівень B1-B2 (Intermediate)
  • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
Заняття проводяться в учня, по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.

Блоги користувачаВсі блоги користувача

Idiom of the day - Curiosity killed the cat


Idiom of the day - It takes two to tango


Схожі анкети

https://bestseller.reviews

e-kirpich.kiev.ua

www.designedby3d.com