»
»
»
Репетитор англійської мови – Юлія Ч.

Рейтинг:


Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Місто:


Освіта:

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка (2017)

Ступінь:

Магістр

Рівні:

Підготовка до ЗНО, Шкільна програма 10-11 класи, Шкільна програма 5-9 класи, Молодші класи 1-4, Підготовка до школи, Репетитор для дітей, TOEFL, IELTS, Розмовна мова, Ділова та бізнес мова, Репетитор для початківців, Граматика, Підготовка до вступу за кордон, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate)

Місця занять:

По скайпу:


Про себе:

Я дипломований викладач англійською мови зі 4-ним стажем роботи. З радістю допоможу Вам попрацювати над вивченням англійської мови.
На своїх заняттях я пропоную забути про методику яку використовують в школах. Я намагаюсь створити природні умови для вивчення мови.
Перша за все, ситуативний метод навчання. Вивчення граматики відбувається шляхом обігрування ситуацій, в яких ми разом з учнем активно використовуємо ту чи іншу конструкцію.
По-друге, заняття будується на стратегії питання-відповідь. Під час пояснення мною мови (граматика, вокабюляр) учень не є пасивним слухачем. Я вимагаю ставити запитання. Немає запитань - тема не засвоєна, слово не зрозуміле. Чим більше запитань від учня тим більша ймовірність того, що це чи інше слово, речення-шаблон чи граматичний час запам'ятається. Ми вчимось не шляхом заучування, а шляхом РОЗУМІННЯ.
В кінці-кінців, вчимось навчаючи. Після вивченого матеріалу, учень має пояснити цей матеріал але не як учень який щойно про це дізнався, а як фахівець який 100% розбирається в темі. Якщо Ви це зможете зробити, ми з Вами на правильному шляху.

Більшість навчаючих цікавить покращення розмовного рівня. Таким чином я пропоную дотримуватися коммунікативного підходу. Не можна сказати, що це щось нове але досить ефективний спосіб покращити мовні навички і перебороти мовний бар*єр. Кожне заняття складається з 3 етапів: 1. Зацікавлення 2. Вивчення 3. Використання. На початковому етапі моє завдання створити всі умови, щоб матеріал був цікавим для Вас і щоб Ви були налаштовані його вивчати. На етапі вивчення ми працюємо над граматикою і словниковим запасом. Я пояснюю матеріал, показую як вживати на прикладах новий час, вирази чи фразеологізми. На останньому етапі учень використовує вивчений матеріал в ситуціях створених мною. Ми обігруємо діалоги прив'язані до реального життя і закріплюємо вивчене. Якщо Ви бажаєте говорити грамотно, швидко і в цей час не лише чути, а й розуміти що інші говорять то при правильному використанні коммунікативного методу - Ви доб'єтесь бажаного результату.

Також допоможу підготуватись до міжнародних іспитів, оскільки я маю досвіді здачі і підготовки до IELTS.
Я спланую програму навчання беручи до уваги всі Ваші побажання.

Коротка інформація про репетитора

Юлія Ч. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Шкільна програма 10-11 класи
 • Шкільна програма 5-9 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • TOEFL, IELTS
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 150 грн/год.

Схожі анкети

www.bestseller.reviews

https://bestseller.reviews

amazon video games best sellers