Реєстрація швидка і зрозуміла

Основна інформація

Створюючи профіль на платформі Newhavencorp, Ви створюєте вашу професійну візитну картку, яка включає в себе всю необхідну інформацію – контактну інформацію, послуги (предмети) які Ви викладаєте, рівні підготовки, місця проведення занять і відгуки від Ваших клієнтів.

Цінова політика

Ви самі вирішуєте, скільки коштують ваші послуги. Аудиторія сервісу Newhavencorp щодня шукає як доступних репетиторів, так і галузевих фахівців, що забезпечує стабільний попит для репетиторів. Ваш заробіток залежить тільки від Вашого бажання приймати нові заявки і працювати з учнями.

Безпека

Ми використовуємо передові технології забезпечення конфіденційності Ваших особистих даних. Створюючи профіль Newhavencorp, ви можете бути спокійні щодо збереження Ваших даних, які захищені за допомогою сертифікатів SSL та не передаються третім особам. Будь-які оплати на сайті захищені кращими платіжними системами України, а дані кредитних/дебетових карток захищені передовими методами шифрування.


Один обліковий запис – тисячі клієнтів

Заняття вживу

Щодня кілька тисяч клієнтів використовують платформу Newhavencorp для пошуку індивідуального репетитора для занять вживу. Реєструючи акаунт у Newhavencorp, ви отримуєте доступ до передового маркетинг-інструменту для репетиторів – можливість надати свої послуги на огляд великій кількості клієнтів, які шукають таких репетиторів, як Ви. Створіть безкоштовний обліковий запис і сконцентруйтеся на репетиторстві, а Newhavencorp подбає про все інше.

Заняття онлайн

Сьогодні активно набирають популярність заняття з клієнтами через інтернет і у вас є можливість приєднатися до цього тренду. Створивши безкоштовний акаунт, у вас з'явиться можливість знайти клієнтів для занять онлайн і оптимізувати свій графік, економлячи час та гроші на транспорт.

Заробляйте разом з Newhavencorp

Newhavencorp забезпечує стабільний заробіток для репетиторів. Зареєструватися може будь-який бажаючий, який впевнений, що його знання будуть корисні для когось, а свій професіоналізм він може підтвердити справою і документами, що засвідчують досягнення в обраному напрямку.

Для того, щоб почати заробляти, необхідно просто створити свій профіль, заповнити базову інформацію з репетиторства та почати приймати замовлення за допомогою особистого кабінету репетитора – основного інструменту репетитора Newhavencorp.

Питання-відповідь
Як мені почати заробляти за допомогою сервісу?

Створіть безкоштовний акаунт, вкажіть ключову інформацію (предмети, рівні підготовки, місце проведення занять) і дочекайтесь підтвердження Вашого профілю. Реєстрація репетитором абсолютно безкоштовна і займає всього 10 хвилин, і Ваш акаунт стане активним протягом 36 годин і абсолютно готовий до роботи.

Чи можу я стати репетитором ?

Всі охочі можуть стати зареєстрованими репетиторами Newhavencorp. Якщо Ви вважаєте, що володієте достатньою кількістю знань, і думаєте, що можете бути корисними своїми знаннями для інших – реєструйтеся. Репетитори повинні бути старше 18 років.

Де я повинен проводити заняття? Онлайн або особисто при зустрічі?

Наша платформа пропонує учнів, які шукають як онлайн репетитора, так і репетитора для занять при зустрічі. Обирайте який спосіб підходить вам на індивідуальній основі або виберіть один із варіантів надання послуг як основний і займайтеся з вашими клієнтами там, де вам буде зручно.

Як Newhavencorp допоможе мені знайти нових студентів ?

Щомісяця більше 200,000 людей використовують платформу Newhavencorp для пошуку індивідуального репетитора. Зареєструватися репетитором в Newhavencorp - значить бути на очах у десятків тисяч клієнтів, які шукають собі репетитора. Ми щодня оптимізовуємо нашу платформу, роблячи її ще більш відвідуваною і вкладаємо значні кошти в маркетинг, що дає стабільний приріст клієнтів для всіх зареєстрованих репетиторів.

Як я буду отримувати гроші за проведені заняття?

Клієнт платить безпосередньо Вам будь-яким способом, який буде зручний обом сторонам.

на сайте ry-diploma.com

ry-diploma.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii

https://ry-diploma.com/