»
»

 

Вам відомий факт, що перші музичні інструменти були ударними?) Не дивно, адже ритм - першооснова всього та оточує нас всюди! Погляньте на вуличне життя: кожен живе у своєму темпі (молоді люди зазвичай поспішають, у бабусь – повільна хода), зауважте з якою швидкістю їдуть машини, як співають пташки, як рухаються хмари. Все в світі підвладно ритму, навіть Земля (рівномірна зміна пір року).

Але найголовніше: Ваше серце ритмічно б’ється! Спробуйте відчути його пульсацію кожною клітинкою свого тіла, впіймайте цей ритм, адже він – всередині Вас)

 

Для тих, хто хоче прокачати своє почуття ритму, я підібрала ефективні завдання, які Вам в цьому допоможуть!

 

 

Завдання №1.

Спробуйте протягом дня помічати навколо себе ритм. Якщо сконцентруєтесь на цьому, то самі здивуєтесь як багато прикладів знайдете! Все в цьому світі має свій особливий ритм і Ваше завдання його відчути!

 

Завдання №2.

Впевнена, що Ви теж любите музику так сильно, як і я, а отже, періодично слухаєте різні треки та відвідуєте концерти. Спробуйте, слухаючи музику, впіймати її ритм: відстукуйте ногою, хитайте головою під музику, рухайтеся тілом в цьому темпі, танцюйте, музика вам краще підкаже, що робити) Головне – звільніть та розслабте своє тіло, і відчуйте ритм до кінчиків пальців. Практикуйте це якомога частіше!)

 

Завдання №3.

У вас є улюблений гітарист? Подивіться його відео. Помічаєте як музика впливає на рухи тіла? А Ви коли граєте сидите нерухомо та закам’яніло? Чи Ви розслаблені, повністю в музиці та в ритмі? Дозволяйте собі рухатися разом з музикою, навіть якщо це дивакувато виглядає) Подумайте про це!

 

Завдання №4.
Скачайте на свій гаджет додаток “Drum beats metronome” (це не реклама :), я теж ним користуюсь). В ньому використовуються звуки ударної установки + є можливість вибрати будь-який потрібний Вам темп + зможете комбінувати різні партії ударних. Впевнена, як тільки Ви почнете його використовувати, одразу помітите що ритм ударної установки пробуджує у Вас грув! (Хто не знає, що таке грув, обов’язково загугліть). Грайте разом з цим метрономом, бо це цікаво та дає крутий результат!

 

Прокачуйте своє почуття ритму!

Автор:

poliv.ua

www.maxformer.com

maxformer.com/stellazhi-i-stellazhnye-sistemy