»
»

Блог репетитора – Сніжана С.

В попередній статті було подано топ причин, чому болять пальці від гри на гітарі. Сьогодні я хочу розповісти про принципи, які допоможуть Вам пройти з легкістю цей період. Дам відповідь на актуальне запитання: що робити гітаристу, якщо болять пальці?

Автор:


Впевнена, що кожна людина відчуває ритм! Важливо тільки це зрозуміти та розвивати! В моїй статті отримаєте завдання, які допоможуть прокачати Ваше почуття ритму!)

Автор:


Одними з найактуальніших питань для музикантів є: "Як ефективно організувати самостійні заняття?", "Як за короткий проміжок часу досягнути максимального результату?", "Основні принципи підвищення особистої продуктивності?". У цій статті я поділюся своїм досвідом та розкажу як правильно займатися на гітарі. Вся інформація, що сьогодні прозвучить є перевіреною та з успіхом застосовується в моїй практиці!

Автор:


Музична школа, самоосвіта, репетитор... є багато варіантів музичного розвитку! Що підійде саме Вам або Вашій дитині? Як зробити свій вибір правильним та ефективним? Давайте разом спробуємо з цим розібратися! Я опишу всі плюси та мінуси кожного з шляхів! Рішення за Вами!

Автор: