»
»

1.  Освіта онлайн

Найпопулярніший вид навчання на сьогоднішній момент. Мова йде не лише про репетиторів по скайпу, а й про такі масштабні онлайн платформи як Coursera чи Udemy. Наприклад, за даними 2017 року сайт Coursera налічує понад 20 мільйонів користувачів. Перевага цього курсу полягає в тому, що студент обирає сам дисципліни, що його цікавлять, дивиться лекції зі зручним для нього темпом, здає онлайн іспити і отримує сертифікати.

 

2. Персонізація навчання

Підлаштуватися під індивідуальні потреби студента, а також його вміння вчитися, і швидкість з якою він здатний освоїти матеріал - ось головна мета сьогоднішнього навчання. З цією метою створена Pearson.My lab, яка містить алгоритми, що адаптовує курс відповідно до студента, беручи до уваги його сильні і слабкі сторони.

Дуже привабливим для сучасних студентів виглядає гнучкий графік навчання, коли заняття відбуваються  в різний час і в різні дні, в залежності від вільного часу студента. Звичайно, далеко не кожен репетитор може запропонувати такий режим, а якщо і так, то і ціна суттєво відрізнятиметься від репетиторів “за графіком”.

 

3. Storytelling

Як уже згадувалося в попередній статті, хороший підручник - це далеко не гарантія успіху. Storytelling - коли про складне розказують просто - на прикладі життєвої історії відомої людини, чи уривку з фільму. Вони обов’язково якимось боком повинні зачепити студента, пересіктись з його життєвим досвідом; і мати логічне завершення, щоб спонукати студента до роздумів, чи підштовхнути його до висновку.

 

4. Авторська методика

 

З часом і досвідом у викладача формується власний підхід до навчання і якщо він не боїться в голос назвати свою методикою авторською, підкріплюючи її досягненнями своїх студентів - вона буде мати успіх і користуватиметься попитом. Інколи авторську методику можна доповнити якоюсь унікальністю, наприклад, якщо  викладач застосовує творчий підхід, чи  розробив метод, що не використовувався раніше ніким.

5. Челендж

Найкраще підходить для азартних людей, і в цьому аспекті, як і в багатьох інших, групове навчання показує свою ефективність в рази більше індивідуального. Суть полягає в тому, щоб зі студентів сформувалася команда, яка виконує певні завдання, набирає бали, змагається. Звичайно, мова не йде про змагання, хто швидше освоїть підручник)) а виконуючи квести, отримувати бали, щоб не залишитися у аутсайдерах. Контролювання процесу і ведення рейтингу бере на себе викладач, Це все можна робити в закритих групах в соцмережах, де у всіх учасників буде доступ до інформації.

 

6. Неофіційна обстановка

 

Стандартний клас, парта, стільчик і дошка починає відходити в минуле через свою банальність. Весь світ прагне неординарності. І в навчанні теж. Думаю, багато хто з вас бачив уроки в анти-кафе, “green lessons” у парку, чи відтворення життєвих ситуативних діалогів в природньому середовищі.

А оформлення класу в провідних школах зовсім не схоже на те, яке звичне для нас вже багато років.

 

 

7. Метод  “Перевернутий клас”

Flipped classroom в оригіналі. Закордоном не новий підхід, але в нас тільки починає набирати обертів. В перевернутому класі новий матеріал студенти опрацьовують самостійно, з відеоуроків, які вони переглядають вдома. Відео може бути записаним як і самим вчителем, так і взяте з інтернету. А от на уроці студенти проводять більше часу практикуючи новий матеріал, і, якщо виникнуть запитання, вчитель завжди прийде на допомогу.

 

8. Коучинг

Викладач тире психолог.  Щоб максимально якісно підійти до процесу викладання, бути просто вчителем недостатньо, а навики психолога вітаються. Розкрити потенціал, пробудити до знань, підлаштуватися під індивідуальні потреби, навіть застосувати прийоми НЛП - такі виклики кидає світ перед сучасними викладачами.

 

А наше з вами завдання - намагатися не відставати.

 

Автор:

купить диплом медсестры

купить диплом в Люберцах

https://granit-sunrise.com.ua