»
»

Знайти хорошого викладача гітари - завдання з непростих, але все ж я виділила кілька критеріїв, які допоможуть вам при виборі!


Ціна та якість!
У нас люди в першу чергу звертають увагу на ціну, не розуміючи, що під дешевизною ховається недобросовісна та неякісна робота індивідуального викладача. Знайти хорошого репетитора по гітарі, ціна послуг якого справді низька завжди буде проблематично. Пригадується мені один дзвінок: батько шукав для сина викладача гітари, наголосивши на тому, що вони вже РІК прозаймалися, а результатом незадоволені. При чому їх моя цінова політика не влаштувала (150 грн - година часу з виїздом викладача на дім в м.Київ ). Але ж якість теж має свою ціну! Якщо у вас мальнький бюджет, віддайте краще дитину в музичну школу, хоча б буде результат.  


Для ефективних та високих досягнень репетитору доводиться робити великий об'єм роботи (з кожним учнем індивідуально!), багато проводиться "за кадром" при підготовці до чергового уроку. Високого рівня педагог не може коштувати дешево, а свідомо понизити ціну - те саме, що сумніватися у своїй роботі!

Відгуки - характеристика! Важливе місце мають відгуки про викладача. Зараз багато хто скаже, що їх можна купити, або ж розмістити на сайті лише позитивні думки. Щоб звірити інформацію з реальністю можна просто попросити контакти учнів у викладача, зателефонувати та переконатися у правдивості. Якщо педагог відмовляє вам у проханні, можна вже зробити відповідні висновки. Впевнений у своїй кваліфікації репетитор надасть всю необхідну інформацію.

Скільки часу потрібно, щоб навчитися грати на гітарі? Ох! Як часто я таке чую! Професіонал вам не зможе відповісти на такого формату запитання. Оскільки тут потрібно взяти до уваги багато факторів. Наприклад: наскільки часто та регулярно учень буде відвідувати заняття, на якому рівні його навики гри, як добре він запам'ятовує та засвоює новий матеріал, чи вміє тримати увагу і т.д. Лише після першого заняття можна приблизно озвучити цей термін.

Проявляє найкращі особисті якості в роботі! Для вчителя важливо вміти залишати всі свої особисті проблеми "за дверима", проводити заняття на позитивній ноті. Важливо доступно та чітко пояснювати матеріал (сюди я відношу також дикцію, цей пункт також можна відслідкувати впродовж телефонної розмови). Мати завжди охайний, свіжий та бадьорий вигляд, оскільки педагог подає своїм учням приклад.

Викладач - духовний наставник! Зі свого досвіду знаю, як важливо бути другом учня та тонким психологом! Завданням викладача є не тільки допомога в освоєнні певного предмету, він має дати віру учневі в свої сили та можливості, відчуття внутрішнього стержня. Треба відчути коли дитина перегружена чи втомлена, та пом'якшити свої вимоги та планку уроку, або ж коли засмучена - підняти настрій і намалювати на обличчі посмішку!)

Сподіваюся, мої поради будуть для вас корисними! Успіху вам, натхнення до життя та хороших наставників!


З теплом,

Сніжана Стельмащук

Автор:

http://kompozit.ua

Был найден мной важный блог , он рассказывает про боди для девочек купить набор https://kinder-style.com.ua/girls/bodi-dlja-devochek/
дипломная работа